Tidtabell

 

Välj tidtabell

Tidtabell (Giltig NU till 2023-02-12)

Tidtabell (Giltig 2023-02-13 tills vidare)

 

Boka här.

 

Gäller NU till 2023-02-12
 

Västervik-Stockholm

  Onsdag  Fredag Söndag
Västervik Resecentrum 10:00     12:10 12:10
Västervik Breviksrondellen 10:05     12:15 12:15
Gamleby 10:25     12:35 12:35
Valdemarsvik 11:00     13:10 13:10
Söderköping 11:20     13:30 13:30
Norrköping 11:45     13:55 13:55
Järna 13:00     15:15 15:15
Stockholm (Cityterminalen) 13:40     15:50 15:50

(Med reservation för eventuella ändringar)

Stockholm-Västervik

  Onsdag  Fredag Söndag
Stockholm (Cityterminalen) 15:30     17:30 17:30
Järna 16:15     18:15 18:15
Norrköping 17:30     19:30 19:30
Söderköping 17:45     19:45 19:45
Valdemarsvik 18:15     20:15 20:15
Gamleby 18:45     20:45 20:45
Västervik Breviksrondellen 19:00     21:00 21:00
Västervik Resecentrum 19:05     21:05 21:05

(Med reservation för eventuella ändringar)

Västervik-Göteborg

   Fredag Söndag
Västervik Resecentrum 10:20 10:20
Västervik Breviksrondellen 10:25 10:25
Verkebäcksbron 10:35 10:35
Ankarsrum Väg 40 10:45 10:45
Vimmerby Resecentrum 11:10 11:10
Mariannelund Centrum 11:30 11:30
Eksjö Resecentrum 12:00 12:00
Nässjö Resecentrum 12:25 12:25
Jönköping Resecentrum 13:00 13:00
Strängsered Rasta 14:00* 14:00*
Ulricehamn Busstation 14:10 14:10
Borås Resecentrum 14:40 14:40
Landvettermotet 15:05 15:05
Göteborg (Nils Erikcson Terminalen) 15:40 15:40

* Bussen ankommer ca 30 minuter innan för en halvtimmes rast i Strängsered.

Göteborg-Västervik

   Fredag Söndag
Göteborg (Nils Erikcson Terminalen) 16:10 16:10
Landvettermotet 16:30 16:30
Borås Resecentrum 17:00 17:00
Ulricehamn Busstation 17:30 17:30
Strängsered Rasta 18:10* 18:10*
Jönköping Resecentrum 18:45 18:45
Nässjö Resecentrum 19:20 19:20
Eksjö Resecentrum 19:40 19:40
Mariannelund Centrum 20:10 20:10
Vimmerby Resecentrum 20:30 20:30
Ankarsrum Väg 40 20:55 20:55
Verkebäcksbron 21:05 21:05
Västervik Breviksrondellen 21:10 21:10
Västervik Resecentrum 21:20 21:20

* Bussen ankommer ca 30 minuter innan för en halvtimmes rast i Strängsered.